-

4 czerwca 2005 r - w szkole odbyło się spotkanie po latach , na które przybyli nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej w Wólce

od lewej : P. P. Maria Studzińska,Zofia Serwach, Wiesława Tybuszewska,Ewa Elwertowska,Krystyna Dędza,
 Danuta Śmiechowska,Bożena Ciesielska,Maria Kowalska

11.10.2007

Jedno z najbardziej uroczystych wydarzeń w życiu szkoły.
Tego dnia obchodzono 50-lecie Szkoły Podstawowej w Wólce. To właśnie w 1957 roku ( dokładnie 1.września) progi tego budynku przekroczyli uczniowie.
Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości, m.in. przedstawiciele władz gminnych, starosta lipnowski, Kuratorium Oświaty, sponsorzy szkoły oraz dyrektorzy sąsiadujących placówek.
Uroczystości jubileuszowe rozpoczęto mszą świętą, po której licznie przybyli goście, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie udali się do sali gimnastycznej na dalszą część obchodów.
Dyrektor pani Ewa Elwertowska przypomniała historię placówki, podziękowała tym wszystkim, którzy od początku wspierali szkołę.
Obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej w Wólce były okazją do wielu podsumowań, przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z kart historii szkoły.

Artykuł , jaki ukazał się w lokalnej prasie - Gazeta Pomorska

Otrzymaliśmy mnóstwo gratulacji i życzeń od zaproszonych gości, wśród nich były te od władz samorządowych:

Jako administrator możesz modyfikować strony. Zwykli użytkownicy nie będą widzieli tej sekcji.
 Ustawienia dla wszystkich stron
 Kliknij, aby uruchomić tryb prezentacji

każdej chwili.